حدیث
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: سرباز آقا - دوشنبه ٦ مهر ۱۳٩٤


حضرت امام مهدی (علیه السّلام) فرموده اند:

1- خدایا، مرا از چشمان دشمنانم پنهان بدار، و من و دوستانم را گرد هم آر، و آنچه را به من وعده داده ای تحقق بخش، و در زمان غیبتم تا آنگاه که اذن ظهورم دهی نگهدارم باش، و آنچه از فرایض و سُنَّتهایت که از میان رفته است، به دست من احیا گردان، و ظهور من را تعجیل فرما.

منبع : البحار 94/378

2- در دخت پیامبر خدا (صلّی الله علیه و آله و سلّم) برای من سرمشقی نیکوست، و زودا که نادان را پستی عملش به نابودی کشاند، و کافر بداند که فرجام نیک از آنِ کیست، خداوند به لطف خویش، ما و شما را از تمامی مهلکه ها و بدیها و گزند ها و بیماریها نگه دارد که اختیار این همه در دست اوست و بر انجام آنچه خواهد تواناست، و او حامی و نگهدار شماست.

منبع : البحار 53/180

3- اگر شیعیان ما- که خدا آنان را بر طاعت خویش توفیق دهد – در وفای به عهدی که با آنان بسته شده همدل می بودند [به راستی نسبت به حقوق ما معرفت و ایمان داشتند ] بی گمان فیض دیدار ما از آنان به تأخیر نمی افتاد و به زودی سعادت دیدارمان نصیب آنان می شد، دیداری همرا ه با شناخت واقعی و صداقت آنان نسبت به ما. پس آنها را از دیدار ما محروم نمی سازد، مگر کارهایی که از آنان به ما می رسد که ناخوشایند ماست و آن را از ایشان نمی پسندیم.

منبع : البحار 53/177

4- بار خدایا... حق را یاری رسان و باطل را نابود گردان، که براستی باطل نابود شدنی است، از شیعیان و یارانم کسانی را بر من وارد گردان که مایه روشنی دیده باشند و سبب تقویت و پشتگرمی، و آنان را در پناه و امان خویش قرار ده، به حق مهربانی ات، ای مهربان مهربانان.

منبع : البحار 94/378

 

www.ez12.persianblog.ir

با تشکر از انتخاب شما

کدهای اضافی کاربر :


Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت